Inovovaný model nosiče jízdních kol ATERA-GIRO AF.|n|Bezpečný a spolehlivý nosič vhodný pro většinu jízdních kol.Rychloupínací pásky nastavitelné různé velikosti pneumatik. Zamykatelný i k základnímu nosiči. Držák rámu s rychloupínacími prvky. Snadná,rychlá montáž.

Nosič kol Atera GIRO AF+

Akční nabídka
Ušetříte: 7% (160,- Kč)
Cena bez DPH: 1 727,18 Kč
Cena s DPH 2 250,- Kč 2 090,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Inovovaný model nosiče jízdních kol ATERA-GIRO AF. 
Elegantní nosič kol s novým designem. Speciálně vyvinutý pro velmi jednoduchou montáž. Zcela nový, samonastavující držák po vložení rámu vám umožní jízdní kolo snadno a rychle naložit, převést a sundat. S nosičem manipulujete v snadno přístupné výšce střechy. Díky hliníkové základně je velmi lehký. Připevnění ke střešnímu nosiči pomocí ocelových třmenů o rozteči 50mm s plastovou ruční excentrickou pákou (montáž bez nářadí). Pro uchycení ráfků slouží pevné a kvalitní plastové řemínky. Použitelný pro většinu jízdních kol, resp. s průměrem rámové trubky 22-80mm, v případě oválu max. 80x100 mm.
Standardně vybaven 300mm páskem pro uchycení pneu vhodné i pro pláště šířky 3,0"
Vyměnitelné pásky i za 350mm s ocelovou výztuhou pro pneu šířky do 4,0"
Klíny pro uchycení pneumatiky kola jsou nově oproti předchůdci vybaveny ráčnou pro pevné dotažení a zvýšení míry bezpečnosti převozu kola.
ATERA GIRO Plus