pewag snox je jediný sněhový řetěz, který se nenasazuje, ale „snoxuje“ Jedinečná pewag inovace : s(nox)solution! Říká slogan o novém sněhovém řetězu a potvrzuje to do puntíku: pewag snox činí montáž tak jednoduchou, jako oblékání koupací čepice.

Sněhový řetěz Pewag Snox Pro SXP 570

Akční nabídka
0 - Hodnocení
Ušetříte: 15% (778,- Kč)
Cena bez DPH: 3 646,90 Kč
Cena s DPH 5 191,- Kč 4 413,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Pewag Snox pro spojuje všechny výborné vlastnosti plnohodnotného sněhového řetězu,  s doposud nevídaným komfortem při montáži a nejvyšší mírou tichosti chodu. Správné dopnutí je provedeno pomocí plně automatického systému. Manuální dopínání již není nutné. Řetězová síť ze čtyřhranných článků o síle 3.2 mm zaručuje dlouhou životnost.
Žádná očka, háčky, žádné dopínání: montáž sněhových řetězů nebyla nikdy tak snadná! Jak je to možné? Řešením je revoluční technologie mechanismu snox-box. Během jízdy systém uzamkne vratnou pružinu – optimální napnutí řetězu je automaticky regulováno. Jakmile vozidlo zastaví, systém vratnou pružinu opět odemkne a řetězy lze lehce stáhnout z pneumatiky.
Ideální pro řidiče, kteří chtějí být připraveni pro všechny zimní případy. Nový pewag snox v elegantním kufříku. Vždy u toho, vždy připraven.
Při výběru vhodnosti sněhového řetězu pro Váš vůz použijte KONFIGURÁTOR PEWAG

Montáž Pewag Snox Pro                               Demontáž Pewag Snox Pro

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Přidat recenzi

Hodnocení:

Nejhorší: Nejlepší:
Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):