pewag snox je jediný sněhový řetěz, který se nenasazuje, ale „snoxuje“. Jedinečná pewag inovace: s(nox)olution! Říká slogan o novém sněhovém řetězu, potvrzuje to do puntíku: pewag snox činí montáž tak jednoduchou, jako oblékání koupací čepice. Adaptace pewag snox technologie® pro vozidla 4x4 a SUV.

Sněhové řetězy Pewag Snox SXV 600

Akční nabídka
0 - Hodnocení
Ušetříte: 15% (995,- Kč)
Cena bez DPH: 4 663,38 Kč
Cena s DPH 6 638,- Kč 5 643,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Pewag Snox SXV spojuje všechny výborné vlastnosti plnohodnotného sněhového řetězu, s doposud nevídaným komfortem při montáži a nejvyšší mírou tichosti chodu. Správné dopnutí je provedeno pomocí plně automatického systému. Manuální dopínání již není nutné. Řetězová síť ze čtyřhranných článků o síle 3.7 mm zaručuje dlouhou životnost.
Žádná očka, háčky, žádné dopínání: montáž sněhových řetězů nebyla nikdy tak snadná! Jak je to možné? Řešením je revoluční technologie mechanismu snox-box. Během jízdy systém uzamkne vratnou pružinu – optimální napnutí řetězu je automaticky regulováno.
Jakmile vozidlo zastaví, systém vratnou pružinu opět odemkne a řetězy lze lehce stáhnout z pneumatiky. Ideální pro řidiče, kteří chtějí být připraveni na všechny zimní podmínky. Nový pewag snox v elegantním pouzdře. Pro jízdu v náročném terénu doporučujeme pewag austro super zesílený. Prosím, dbejte pokynů výrobce vozidla kvůli dostatečnému prostoru v podbězích.
Při výběru vhodnosti sněhového řetězu pro Váš vůz použijte KONFIGURÁTOR PEWAG 

Montáž a demontáž Pewag Snox SXV

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Přidat recenzi

Hodnocení:

Nejhorší: Nejlepší:
Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):