Stylový a prostorný nákladní box s montáží na střechu optimalizovaný pro snadné ovládání.

Autobox Thule Motion XT Alpine lesklá černá

Doporučujeme
Akční nabídka
Ušetříte: 13% (3 470,- Kč)
Cena bez DPH: 19 825,34 Kč
Cena s DPH 27 460,- Kč 23 990,- Kč
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Stylový a prostorný nákladní box s montáží na střechu optimalizovaný pro snadné ovládání.
Jeden ze skutečně inovativních boxů, který bude vyhovovat požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Na první pohled zaujme už svou barvou, která je černá, v lesklém provedení. To mu celkově dodává jedinečnou eleganci, ale i neobyčejný styl. K tomu rozhodně přispívá i jeho designové provedení. Zapomeňte na různé tvary, které se tyčí do výšky a snižují aerodynamiku vozu. Střešní box Thule Motion XT Alpine je aktuálně nejefektivnějším řešením, jak zajistit maximální možnou aerodynamiku a zároveň myslí i na co nejlepší využití vnitřního prostoru.

Montáž boxu Thule Motion Alpine je snadná a rychlá(video).

Není to jenom design, který na první pohled zaručeně zaujme. Jsou to i praktické vlastnosti, které souvisí s jeho montáží na střechu vozu. Střešní boxy Thule Motion XT Alpine obsahují integrovaný rychloupínací systém s označením PowerClick. Ten je zárukou nejenom rychlé a bezproblémové, ale také správné montáže. Systém obsahuje indikátor, který cvakne ve chvíli, kdy je dosaženo správného momentu utažení. Tímto je zaručeno, že je box utažen optimálně a že bude na střeše držet přesně.

Perfektní parametry pro převoz různých věcí.
Není jenom špičkou, pokud jde o jeho aerodynamiku. Zaručeně zaujme i vlastnostmi, jako jsou přepravní parametry. Díky celkovému vnitřnímu objemu 450 litrů s ním bez problémů přepravíte skutečně širokou škálu zavazadel. A nejenom jich. Thule Motion XT Alpine se hodí i pro milovníky zimních sportů. Hravě do něho umístíte až sedm párů lyží, které mohou mít na délku i 215 centimetrů. Problém box nemá ani s přepravou snowboardů, kterých je možné do něho umístit až 5. Ve prospěch flexibilní přepravy hovoří také celková nosnost, která činí 75 kilogramů, což je v podstatě váha průměrného člověka. Proto se není nutné obávat ani plného naložení.

Nakládka i vykládka věcí je hračkou
Nejenom, že bez problémů převezete vše, co potřebujete. Dané věci také hravě naložíte, a vyložíte. A to jak díky skvělému a praktickému designu, tak i díky perfektnímu ergonomickému tvarování a dalším skvělým funkcím. Pokud je něco, co zaručeně oceníte, jsou to například ergonomiky tvarovaná vnější madla, pomocí kterých daný pohyb v podobě otevření a zavření zvládnete velmi snadno. K tomu přispívají také podpůrné zdvihače víka, které celou činnost ještě o něco ulehčí.

Myšleno je i na bezpečnost
Chcete mít vaše věci vždy v bezpečí? Nejenom, že k tomu přispívá inovativní systém montáže a kvalitní materiál. Jedinečný je také systém označovaný jako SlideLock. Ten má na starost zamykání a odemykání samotného víka. Díky signalizaci jasně a ihned vidíte, že je víko přepravního boxu bezpečně uzavřeno.

Díky svému tvaru nijak výrazně nezvyšuje výšku auta, ani výrazně nesnižuje celkovou aerodynamiku. Stejně tak vás neomezí ani ve chvíli, kdy se budete chtít dostat do zavazadlového prostoru. Zapomeňte na situace, že by vám mohl box při otevírání zavazadelníku jakkoliv překážet. Model Thule Motion XT Alpine je konstruován tak, aby byl umístěný v předsunuté poloze. Ať už budete chtít do zavazadlového prostoru umístit cokoliv, a to s boxem na střeše, věřte, že to bude hračkou.
Technické údaje:
Objem 450 l
Vnější rozměry 232 x 95 x 35 cm
Vnitřní rozměry 215 x 84.6 x 29.5 cm
Nosnost 75 kg
Montážní systém PowerClick
Hmotnost 25 kg
Zamykací systém SlideLock
Přepravní kapacita (lyže) 5–7
Přepravní kapacita (snowboardy) 3-5
Max. délka lyží 215 cm
Barva Black Glossy (černý lesk)