Nástupce legendárního vozíku Chariot CX. Špičkový vozík za kolo a kočárek pro běh a procházky. S běžeckým, cyklistickým a kočárkovým setem.

Thule Chariot Sport BLACK & JOGGER 2019

Cena bez DPH: 29 990,06 Kč
Cena s DPH 36 290,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Nástupce legendárního vozíku Chariot CX. Špičkový vozík za kolo a kočárek pro běh a procházky. S běžeckým, cyklistickým a kočárkovým setem.

Thule Chariot Sport BLACK & JOGGER 2019

Thule Chariot Sport 1 je nejvýkonnější a nejvšestranější multifunkční jednomístný sportovní vozík Thule. Řidítka lze nastavit přesně podle výšky a způsobu tlačení a ruční kotoučová brzda reaguje rychle a bezpečně. Teplotu a stín lze v kabině Climate Control Cocpit snadno regulovat pomocí odepínatelných bočních slídových oken, která zajišťují kvalitní větrání s minimem prašnosti i v letních teplotách. Plně polstrovaná polohovatelná sedačka v kombinaci s váhově nastavitelným odpružením zabezpečí komfortní jízdu pro vaše díte i v těžším terénu. Teplotu a stín lze v kabině Climate Control Cocpit snadno regulovat.Vozík Thule Chariot Sport umožňuje snadné, rychlé a kompaktní složení a lze jej proto snadno přepravovat. Úložný prostor lze snadno odejmout aby nebylo nutné při sportovních aktivitách zkracovat krok. Vozík byl navržen tak, aby vynikal při jízdě na kole, běhu, procházkách i výletech na běžkách. Součástí belení je cyklistický a kočárkový set. Hmotnost 14 kg Nosnost vozíku 34 kg Složený vozík ( DxŠxV) 85,5x63x37,5cm Výška řidítek 89-112cm Šířka průchodu 64,5cm Výška sezení 68cm Šíře v úrovni ramen 39,5cm Velikost kol 20".

Thule Chariot Sport BLACK & JOGGER 2019- manuál

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 3 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.