Dětská cyklosedačka umožňuje rychlé a snadné upevnění na jízdní kolo. Je vhodná pro zadní cyklistické nosiče s otvorem EasyFit nebo pro nosiče vybavené adaptérem Thule Yepp Maxi EasyFit.

Cyklosedačka Thule Yepp Maxi Easy Fit Black

Akční nabídka
Ušetříte: 6% (190,- Kč)
Cena bez DPH: 2 470,94 Kč
Cena s DPH 3 180,- Kč 2 990,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Dětská cyklosedačka umožňuje rychlé a snadné upevnění na jízdní kolo. Je vhodná pro zadní cyklistické nosiče s otvorem EasyFit nebo pro nosiče vybavené adaptérem Thule Yepp Maxi EasyFit (prodává se samostatně).
Dítě sedí pohodlně v měkké sedačce pohlcující nárazy. Nastavitelné polstrované 5 ti bodové popruhy s bezpečnostní přezkou, kterou dítě nedokáže uvolnit. Lze ji snadno přizpůsobit a zaručit tak dítěti maximální bezpečí.
Aby bylo kolo lépe vidět i za snížené viditelnosti, je sedačka vybavena odrazkou a držákem pro uchycení bezpečnostního světla. Sedačka roste spolu s dítětem díky nastavitelným opěrkám nohou a řemínku k uchycení bot. Snadné čištění a udržování v suchu díky vodoodpudivé úpravě materiálů sedačky
Sedačka je navržena a testována pro převážení dětí ve věku od 9 měsíců do 6 let o hmotnosti do 22 kg. Použití pro děti do 1 roku je třeba konzultovat s pediatrem.

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 3 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.