Nosič kol na tažné zařízení YAKIMA JUSTCLICK 2 představuje unikátní nosič jízdních kol na tažné zařízení "Just click". Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí. Stačí pouze nasadit, sklopit a je připravený sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného upnutí. Bezpečný a jednoduchý - prostě YAKIMA JUSTCLICK 2.

Nosič kol na tažné zařízení YAKIMA JUSTCLICK 2

Cena bez DPH: 13 214,14 Kč
Cena s DPH 15 990,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu
Nosič kol na tažné zařízení YAKIMA JUSTCLICK 2 představuje unikátní nosič jízdních kol  na tažné zařízení "Just click".
Revoluční systém montáže nosiče bez použití nářadí.
Stačí pouze nasadit, sklopit a je připravený sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům  máte jistotu správného upnutí. Bezpečný a jednoduchý - prostě YAKIMA.
Nosič jízdních kol YAKIMA JUSTCLICK disponuje precizní povrchovou úpravou a jako jediný produkt má povrchově upravené i hliníkové části. Konstrukce je pevná, což také poskytuje možnost převážení elektrokol a navíc šířkově nastavitelná, tedy je praktickým řešením u vozidel SUV a LUV.
YAKIMA JUSTCLICK je jediný nosič, jehož rozšíření kapacity adaptérem je možné v průběhu jediné sekundy, takže neztrácíte žádný drahocený čas zdlouhavou montáží.
Demontáž a přenos nosiče YAKIMA JUSTCLICK představuje pohodlnou záležitost, protože jej můžete tahat po zemi pomocí manipulačních koleček. Žádné obtížné vláčení, jednoduše jej zdvihnete z tažného zařízení, položíte na zem a odložíte kam je nutné. Případně jej zavěsíte na stěnu v parkovací, složené pozici.
Nosič jízdních kol YAKIMA JUSTCLICK má 13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek i s bezpečnostními klíči.
Nosič disponuje úložným prostorem na 2 jízdní kola, který lze rozšířit pomocí rozšiřujícího adaptéru YAKIMA.

Videoprezentace: ZDE

Pro ochranu kola na nosiči doporučujeme zakoupit Chránič na kliky, přesmyku, měničů a řetězu během přepravy. ZDE:

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 3 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.